Pārlekt uz galveno saturu

154 budžeta vietas informācijas tehnoloģiju studijām Jelgavā

Attēla autors: No LBTU arhīva

Ja vēlies apgūt pieprasītāko profesiju Latvijā – programmētājs (apgūstot web, desktop, VR un citu lietojumu dizainu, programmēšanu, testēšanu un projektu vadību), studē “Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai” (55 budžeta vietas) (programmas apraksts), bet ja vēlies apgūt datorzinātnes pamatus, testēšanu, grafisko dizainu, aparatūru, aparatūras programmēšanu un meklēt savu virzienu plašajā IT nozarē, piemērotāka būs studiju programma “Datorvadība un datorzinātne” (70 budžeta vietas) (programmas apraksts).

Ja jau esi bakalaura grāda īpašnieks, tad aicinām stāties maģistrantūrā, kur, studējot piektdienās un sestdienās, 2 gadu laikā pie profesriem no Latvijas, Spānijas un Zviedrijas apgūsti studiju programmu “Informācijas tehnoloģijas”, kas ir atjaunināta un specializējas augsta līmeņa IKT nozares speciālistu sagatavošanā ar profilu sistēmanalīze, modelēšana un projektēšana (25 budžeta vietas) (programmas apraksts).

Bet ja kabatā jau ir maģistra grāds un vēlies turpināt akadēmisko karjeru un pētīt dziļāk konkrētu tēmu un iegūt augstāko iespējamo izglītību nozarē, tev piemērota ir doktora līmeņa programma “Informācijas tehnoloģijas” (4 budžeta vietas) (programmas apraksts). LBTU Jelgavā jau 22 gadus ir iespējams studēt visu līmeņu IT studijas par valsts finansējumu (bakalaura grāds, maģistra un doktora).

Uzzini vairāk par studijām: https://www.lbtu.lv/lv/studiju-programmas

Uzzini vairāk par to kā pieteikties studijām: https://www.lbtu.lv/lv/elektroniska-pieteiksanas-lbtu-pamatstudiju-programmas

Pievienots 14/07/2023