Pārlekt uz galveno saturu

Pasākumi

itf azemitologs

Ikgadējie pasākumi

ITF Dienas

Ikgadējs Latvijas augstskolu un vidusskolu studentu pasākums, kas galvenokārt notiek Jelgavas pilī aprīļa mēnesī. Iesildoties ITF Dienām rīkojam  ievadpasākumus. Dienu ietvaros iespējams apmeklēt videospēļu turnīru, galda spēļu zāli, dažādu IT firmu informācijas stendus, kā arī apmeklēt IT firmu prezentācijas. ITF Dienu oficiālāku pasākumu ietvaros norisinās Starptautiskā līmeņa matemātikas olimpiāde un ITF Gada balva.

Azemitologs

Pirmais kurss, sadarbojoties kopā ar ITF SP, katru gadu piedalās universitātes tradīcijā – Azemitologa svētkos, kuros pierāda piederības sajūtu, lepnumu, mīlestību un uzticību vietai, cilvēkiem, kopā radītām, veidotām un koptām tradīcijām. Svētkos fakultāšu jaunākie pārstāvji arī sacenšas Lielās, Mazās un veicināšanas balvas izcīņā.

Pasākuma veidošanas laikā jaunākie fakultāšu pārstāvji ne tikai saliedējās kā komanda, bet arī kļūst par draugiem. Tradicionāli svētkiem tie sākas ar fakultāšu dekānu ievešanu pilī uz paštaisītas platformas. Katras fakultātes pārstāvji pierāda savu asprātību un radošumu, kam seko Azimetologa ierašanās zirga pajūgā un pirmkursnieku uzrunāšana. Svētki atklāti!

Mūsu priekšnesumi no citiem gadiem:

2022. gads (gads, kad ieguvām Lielo balvu)

2021. gads

2020. gads (gads, kad ieguvām Lielo balvu)

2016. gads

2015. gads (gads, kad ieguvām Lielo balvu)

2014. gads

2013. gads

2012. gads

2011. gads

Lasertag turnīrs

Ar ITF Dienām saistīts pasākums, kas norisinās Jelgavas pils parka saliņā. Turnīrā iespējams piedalīties jebkuram jaunietim, kas ir vecāks par 16 gadiem, attiecīgi nepilngadīgajiem dalība ar vecāku atļauju.

Iesvētības

“Draudzīga” pirmā kursa sveikšana studiju dzīvē.

Pirmkursnieku saliedēšanas pasākums (desu cepšana)

Patiešām draudzīga kursa sveikšana studiju dzīvē, ikgadēji cepot desas pie Jelgavas pils.

Zoles turnīrs

Ikgadējs pasākums. Turnīrā iespējams piedalīties ikvienam LBTU studentam

E-sporta spēles

Ikgadējs pasākums, kurš norisinās datorizētā vidē (izmantojot savus datorus un nepieciešamo aparatūru). Turnīra gala spēle norisinās ITF telpās ar nodrošinātu interneta tīklu, kas paredzēts tikai turnīram. Labākajiem spēlētājiem un komandai tiek piešķirtas balvas.

“Izdzīvošanas špikeris”

LBTU pirmkursnieku prakses nedēļas ietvaros tiek organizēti studentus izklaidējošie pasākumi, viens no tiem ir Izdzīvošanas špikeris, kas sniedz ieskatu pils tumšākajos nostūros un palīdz atklāt jaunas draudzības.

Labdarības akcijas

Katru gadu izvēlamies vienu organizāciju vai iestādi pie kuras dodamies ar dāvanām un labu garastāvokli. Esam ciemojušies pie Jelgavas Veco ļaužu biedrības, kā arī 2 gadus esam piedalījušies Auces bērnu invalīdu biedrības Ziemassvētku dāvanu sagādāšanā.

Pašpārvaldes saliedēšanās pasākums

Rīkojam sev SP biedru saliedēšanās pasākumus, kur vien vēlamies.

Piedalāmies arī:

  1. Zinātnieku nakts
  2. Piena paku regate
  3. Muzeju nakts
  4. Atvērtās durvju dienas
  5. Pilsētas gājiens
  6. Lāpu gājiens
  7. Jelgavas korporāciju orientēšanās pa Jelgavu “Pa Jelgavu kāds students klīst”